i pasëm

Filtro sipas çmimit

Filtër

x
展开 全部
Filtro sipas çmimit

sistemi i dushit

Arcora ka mbi 12 vjet përvojë në prodhimin e rubinetave të banjës dhe rubinetave të kuzhinës, të gjitha produktet vijnë falas, tre vjet garanci dhe çmim i pranueshëm!

Trego të gjitha rezultatet 10

Asnjë sit tjetër përveç Arcora nuk mund të ofrojë aq zgjedhje të rubinetit të dushit sa ne. Pavarësisht nëse rubineti juaj i dushit është i vjetër ose i prishur, ose po ndryshoni pamjen e vaskës suaj, ne kemi një rubinet premium dushi që është gjithashtu buxhetor.
Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të gjeni rubinetin më të mirë të dushit brenda buxhetit tuaj. Nëse jeni duke kërkuar për një faqe në internet të besuar për të blerë një rubinet dushi të një cilësie të lartë pa prishur bankën, Arcora është vendi për ju. Ne kemi një gamë të gjerë koleksionesh të rubinetave të dushit që i përshtaten estetikës suaj dhe i japin banjës tuaj një klas.
Po ! Jo vetëm për rubinetat e dushit, por edhe për të gjitha produktet tona, ne ofrojmë 3 vjet garanci për të përmirësuar përvojën e klientit me ne.
Po, lehtë mund ta bësh vetë! Pavarësisht nëse keni përvojë hidraulike apo jo, zëvendësimi i rubinetave të vjetra të dëmtuara të dushit është një detyrë e thjeshtë dhe jo e trillimeve shkencore, kështu që mund ta bëni lehtë vetë.
Nëse jeni duke kërkuar një rubinet dushi që përputhet me estetikën e banjës suaj, keni ardhur në vendin e duhur; ne kemi një linjë të plotë të rubinetave të dushit që mund t'i zgjidhni dhe blini lehtësisht.

最多 添加 进入 4 个 对比 项目

至少 添加 2 个 对比 项目

产品 对比fshihem

shportë

X

Shfletimi i historisë

X
A DONI KUPON 10%?
Regjistrohuni në listën tonë për të ditur i pari për koleksionet e reja dhe për të marrë oferta ekskluzive
    Merrni 10% zbritjen time
    Jo faleminderit, preferoj të paguaj çmimin e plotë.