ARCORA Priza e zezë që tërhiqet

16.99
Shitur:
0
komente
0

Dizajn mahnitës në modë, një zëvendësim i përsosur i kullimit për ikjen tuaj të vjetër pop-up, rezistencë e mirë ndaj korrozionit

i pasëm shportë

Ky lavaman tualeti Butoni Shtytës X3002B Pop Up Drain është bërë prej bronzi të ngurtë me peshë të rëndë. Fantastike për lavamanët tuaj qeramikë, qelqi ose banjo shtesë në një vaskë të nxehtë, restorant, bar, vendpushim, shtëpizë ose vendndodhje tjetër biznesi. Isshtë gjithashtu ideale për shtëpinë.

Ndërtim i qëndrueshëm prej bronzi i fortë

Me Mbingarkesë përshtatet një lavaman banjo me një vrimë kullimi me diametër 1-1 / 2 "në 1-3 / 4"

Rondela e gomës është vulosje shumë më e mirë dhe shumë më e qëndrueshme

Bashkangjitur me udhëzuesin e konfigurimit

Ende nuk ka komente.

shportë

X

Shfletimi i historisë

X
A DONI KUPON 10%?
Regjistrohuni në listën tonë për të ditur i pari për koleksionet e reja dhe për të marrë oferta ekskluzive
    Merrni 10% zbritjen time
    Jo faleminderit, preferoj të paguaj çmimin e plotë.