Miksera pellgu ARCORA me grykë kthyese

63.88
Shitur:
0
komente
0

Kjo rubinet spërkatës tërheqës është certifikuar nga CE dhe ISO.
Ky produkt shquhet për lehtësinë e tij të shkëlqyeshme të përdorimit.
Bërë me filtër qeramik + tub çeliku të pandryshkshëm dhe filetim bakri, ky produkt është mjaft i qëndrueshëm.
Ka një set të plotë duke përfshirë doreza, kuti depozitimi, set rubineti

i pasëm shportë

Ky rubinet lavamani prej çeliku inox përfundon me paraqitjen e tij elegante.
Paketim 100% krejt i ri!
Mbështetni dizajnin me këtë theksim klasik.
Ky aksesor i faqosjes përcakton standardet më të larta në mjeshtëri dhe dizajn.
Ndërtim vërtet i madh dhe i rëndë.
Lidhësit standardë DIN e bëjnë produktin të thjeshtë për tu ndërtuar dhe përdorur.
E thjeshtë për t’u instaluar, madje edhe për njerëzit e laikut.
Lidhje e rregullt standarde DIN 3/8 inç.
Trajtimi ekskluziv i këtij implementimi.

Features:
Lloji i shtojcës: Aksesorë banjo

Numri i xhepave: një vrimë
Numri i dorezave: ju menaxhoni
Dalja: rrotullim 360 °

Butoni i ftohtë dhe i nxehtë: Po
Materiali: qafë çeliku inox + filtër qeramik + tub çeliku inox dhe veshje alumini
Trajtimi i sipërfaqes së substancës: sipërfaqja e kromit

Diametri i Lidhjes së Tubit: 3/8
Tuba blu dhe të kuqërremtë për ujë të nxehtë dhe të ftohtë

Plastifikimi me 10 nivele në sipërfaqe, filtrimi i kursimit të ujit, filtri i shkumës, uji më i butë, më shumë kursim i ujit, më efikas

Tre çezmat e daljes, trupi i imët bakri, bërthama e valvulës qeramike, pa pikuar për 10000 herë.
Dizajn zbukurimi i lëmuar për ta bërë produktin më të bukur, gete e thurur prej çeliku inox 304.

Ende nuk ka komente.

shportë

X
A DONI KUPON 10%?
Regjistrohuni në listën tonë për të ditur i pari për koleksionet e reja dhe për të marrë oferta ekskluzive
    Merrni 10% zbritjen time
    Jo faleminderit, preferoj të paguaj çmimin e plotë.