Nikel i pastruar me rakord kuzhine ARCORA

59.98
Shitur:
0
komente
0

Këto rubineta kuzhine janë bërë prej bakri të imët dhe larës plumbi. SUS304 është miqësor ndaj mjedisit dhe i shëndetshëm, dhe shëndeti ynë varet nga kujdestari ynë. Mund të rregullohet nga rrotullimi i nxehtë dhe i ftohtë, i lehtë për t'u zëvendësuar, i lehtë për t'u instaluar, klasik dhe elegant, dhe i përshtatshëm për dekorime të ndryshme banjo dhe kuzhine

i pasëm shportë

Çezmat e lavamanit të kuzhinës Tërheqëse 2310301
Zgjedhja e një rubinti lavamani kuzhine, një nga tiparet më të rëndësishme është mbrojtja e shëndetit tuaj dhe mjedisit. Rubinetat e lavamanit të kuzhinës që nuk janë bërë nga materiale të forta dhe me cilësi të lartë mund të jenë të dëmshme për shëndetin tuaj për shkak të mbetjeve toksike që përzihen me ujin tuaj të pijshëm. Rubinetat e lavamanit të kuzhinës të Arcora-s janë bërë prej nikeli të krehur dhe materiale me cilësi të lartë. Në kombinim me përbërësit e çelikut të pandryshkshëm, këto rubineta të lavamanit të kuzhinës ju japin vlerën më të mirë për para për nga cilësia, qëndrueshmëria dhe forca. Valvula disk disk qeramike me cilësi të lartë të këtyre rubinetave të lavamanit të kuzhinës mund të zgjasë të paktën 500 cikle uji pa asnjë pikim. Ai tejkalon të gjitha standardet e industrisë. Mbi të gjitha, rubinetat e kuzhinës të Arcora-s kursejnë ujë falë kokës inovative të llakut. Ju me siguri do ta vini re atë në faturën tuaj të ujit!
Përveç shëndetit, funksionaliteti i këtyre rubinetave të lavamanit të kuzhinës është gjithashtu i larmishëm. Llak me shumë funksione mund të përdoret në dy mënyra: një avion i fortë kur mbushni një enë me ujë për shembull, dhe një avion i fortë për të pastruar enët për shembull. Rubineti i kuzhinës me një dorezë e bën të lehtë rregullimin e sasisë dhe temperaturës së ujit. Nga ana tjetër, gryka e kthyeshme mund të rrotullohet 360 gradë për rehati maksimale. Më në fund, rubineti i lavamanit me një levë të vetme përmban një zorrë tërheqëse 1,5 m për t'ju dhënë një sipërfaqe më të madhe larjeje prej 80 cm. Kjo është veçanërisht e dobishme kur keni një lavaman të dyfishtë kuzhine, por edhe me një lavaman të vetëm kuzhine, këto rubineta të lavamanit të kuzhinës Arcora mund të jenë të dobishme. Asnjë vend i vetëm brenda ose rreth lavamanit tuaj të kuzhinës nuk mund të arrihet me këto rubineta të lavamanit të kuzhinës nga Arcora.
Rakordet e hollë të lavamanit të kuzhinës
Përveç shëndetit dhe funksionit, sigurisht që dëshironi edhe rubineta me lavaman kuzhine me sirtarë. Një lavaman kuzhine duhet të formojë një njësi të integruar me të gjithë dizajnin tuaj të kuzhinës. Disa njerëz nënvlerësojnë ndikimin e rubinetave të kuzhinës. Kur dikush hyn në një kuzhinë, vëmendja e tij tërhiqet automatikisht nga rubinetat e kuzhinës. Edhe pse rubinetat e kuzhinës janë shumë të vogla, ato kanë një ndikim të madh në dekorin e përgjithshëm të kuzhinës tuaj. Prandaj, është e një rëndësie të madhe që ju të zgjidhni rubinetin tuaj të kuzhinës me mençuri, pasi kjo mund t'i japë kuzhinës tuaj një përmirësim të madh. Këto rubineta të lavamanit të kuzhinës me nikel të pastruar me arka me siguri do t'ju japin atë ngritje.
Rubinetat e lavamanit të kuzhinës tërheqin një avantazh të madh ndaj llojeve të tjerë të rubinetave të lavamanit të kuzhinës. Falë zorrës së ujit që tërhiqet, lehtë mund të zgjasni rubinetin e lavamanit të kuzhinës tuaj. Me këtë veçori të thjeshtë, mund të arrini pothuajse kudo në ose afër lavamanit tuaj të kuzhinës. E megjithatë, zorra është integruar me hollësi në rubinetin tuaj të lavamanit të kuzhinës, kështu që nuk do të shihni një çorape uji kur nuk po përdorni rubinetin tuaj të lavamanit të kuzhinës. Kushti i vetëm është të kesh një mekanizëm tërheqës me cilësi të lartë. Do të ishte krejtësisht e pakënaqshme të detyrohesh të rrëzosh rubinetat e lavamanit të kuzhinës, zorra e ujit e të cilave nuk tërhiqet siç duhet. Duhet të funksionojë 100% normalisht për t'ju dhënë rehati maksimale.
Përditësoni kuzhinën tuaj me këto rubineta të lavamanit të kuzhinës
Rakordet e lavamanit të kuzhinës Arcora tërheqin jetën tuaj më të lehtë. Dizajni klasik i topit të gravitetit të këtyre rubinetave të lavamanit të kuzhinës e bën atë plotësisht të butë për heqjen dhe tërheqjen e zorrës së ujit. Topi i gravitetit tërheq automatikisht spërkatësin, kështu që nuk do të duhet të sforcoheni kur të keni mbaruar shpëlarjen e lavamanit të kuzhinës tuaj, kështu që rubinetat e lavamanit të kuzhinës të Arcora-s do të ishin një azhurnim. nivel i plotë për kuzhinën tuaj, si nga stili ashtu edhe nga funksionaliteti. Siç u përmend, rubinetat e lavamanit të kuzhinës të Arcora-s ofrojnë 2 funksione uji: avion dhe llak. Këto dy funksione ju lejojnë të kaloni lehtësisht dhe ergonomikisht nga llak në avion ose anasjelltas. Ju mund ta bëni këtë me një lëvizje të lehtë të gishtit tuaj pa qenë e nevojshme të fikni ujin më parë. Butoni funksionon pa probleme dhe siguron komoditetin maksimal.

Çezmat e lavamanit të kuzhinës me një çmim të arsyeshëm

Cilësia vjen me një çmim, por jo në Arcora. Arcora ka arritur të ju ofrojë rubineta me lavaman kuzhine me cilësi të lartë që janë akoma të përballueshme. Për shkak të burimit të tij efikas të materialit dhe procesit të prodhimit dhe testimit shumë të automatizuar, Arcora është në gjendje t'ju ofrojë rubinetat e lavamanit të kuzhinës që mund të konkurrojnë me të gjitha rubinetat e lavamanit të kuzhinës së markës A. , dhe megjithatë në një pjesë të atyre çmimeve. Prandaj, me siguri do të themi se nuk do të gjeni rubinetët e lavamanit të kuzhinës me një çmim më të mirë se Arcora. Prandaj, Arcora ju ofron vlerën më të mirë të parave që do të gjeni në treg.
Jo më kot Arcora ofron një garanci 90-ditore për kthimin e parave në rubinetat e lavamanit të kuzhinës. Kur të mendoni se rubinetat e lavamanit tonë të lavamanit nuk janë ato që prisnit, ne do t'ju kthejmë paratë tuaja pa asnjë sherr ose pyetje. Aq e thjeshtë sa ajo. Ne qëndrojmë për produktet tona dhe jemi të sigurt se ne ofrojmë rubinetat e lavamanit të kuzhinës në krye të linjës. Prandaj, ne e dimë që nuk do të zhgënjeheni dhe do të befasoheni pozitivisht me rubinetin tuaj të lavamanit të kuzhinës. Ne kemi shumë klientë besnikë nga e gjithë bota dhe jemi të sigurt që do të na zgjidhni edhe herën tjetër.

Garantuar instalimin e lehtë

Rubinetat e lavamanit të kuzhinës Arcora janë të lehta për tu instaluar për shkak të ndërfaqes së tyre të lehtë. Mund ta instaloni këtë rubinet në një hap. Prandaj, mund të instaloni vetë rubinetat e lavamanit të kuzhinës. Ju nuk keni nevojë të punësoni një profesionist të shtrenjtë për të kursyer shumë para edhe këtu. Rubineti i lavamanit të kuzhinës Arcora vjen me një pllakë kuvertë, top graviteti, set çorape me ujë të nxehtë dhe të ftohtë dhe një sërë aksesorësh në rritje. Ky komplet i plotë garanton instalim efikas dhe të shpejtë. Lehtë si kjo!
Avantazhet e rubinetave të lavamanit të kuzhinës me një shikim të shpejtë:
Jep një efekt të bujshëm në çdo kuzhinë
Nikel i krehur në mënyrë elegante
Zorrë uji që tërhiqet me cilësi të lartë
Levë komode me një dorë
Dy funksione të ujit
Bërë nga material bronzi me cilësi të lartë
Lehtë për tu pastruar dhe mirëmbajtur
5 vjet garanci

Ende nuk ka komente.

shportë

X

Shfletimi i historisë

X
A DONI KUPON 10%?
Regjistrohuni në listën tonë për të ditur i pari për koleksionet e reja dhe për të marrë oferta ekskluzive
    Merrni 10% zbritjen time
    Jo faleminderit, preferoj të paguaj çmimin e plotë.