ARCORA Sheshi Kuzhina Rakord Nickel krehur

60.99
Shitur:
0
komente
0

Blini rubinet moderne kuzhine katrore në internet, 3 vjet garanci, transport falas!

i pasëm shportë

Rubineti i Kuzhinës Moderne Sheshi 2312301 shton rehati dhe performancë në majë të gishtave në aneks kuzhine ose kuzhinë.
Rubineti bashkëkohor i kuzhinës katrore është i ndërtuar nga çelik inox i krehur me cilësi të lartë 304 çelik inox me një garanci të kufizuar për gjithë jetën.

Rubinetat e lavamanit të kuzhinës me një vrimë të vetme për shkathtësi të shtuar.
Ndërtim i pastruar i nikelit që siguron qëndrueshmëri dhe jetë më të gjatë.
Përfshinë pajisjen e montimit, zorrat e ujit të nxehtë dhe të ftohtë, madhësia standarde në SHBA.
Informacione të hollësishme të produktit:

FUSH E LART: rubineti me grykë tepër të lartë siguron rrjedhje të vazhdueshme të ujit në një formë elegante, më shumë spërkatje, duke e bërë larjen më efikase me lartësi të mjaftueshme, duke imituar lëvizjen e ujit të natyrës
MODE T D DYT T H NXEHT DHE TOL FTOHUR: Janë siguruar linjat e furnizimit me rubinet të nxehtë dhe të ftohtë, leva e vetme mund të kontrollojë lehtë temperaturën dhe vëllimin, duke e bërë operacionin më të shpejtë dhe më efikas
Sipërfaqja e nikelit të krehur me shumë shtresa: Çdo inç i rubinetit është i mbyllur hermetikisht, sipërfaqja e hollë e nikelit e pastruar mund të parandalojë korrozionin, papastërtitë, t'i rezistojë gërvishtjeve ditore, të qëndrojë e bukur
MATERIALE Çelik i pandryshkshëm: Materiali i qëndrueshëm prej çeliku inox siguron jetë të gjatë shërbimi dhe pa ndryshk, pa cilësi korrozioni
Garanci 3 vjeçare, mbështetje 24/7 për klientët: Garanci e kufizuar kundër rrjedhjeve, rënieve, thyerjeve dhe defekteve të përfundimit.

Ende nuk ka komente.

shportë

X

Shfletimi i historisë

X
A DONI KUPON 10%?
Regjistrohuni në listën tonë për të ditur i pari për koleksionet e reja dhe për të marrë oferta ekskluzive
    Merrni 10% zbritjen time
    Jo faleminderit, preferoj të paguaj çmimin e plotë.