ARCORA Rakord banjo me grykë kthyese

68.49
Shitur:
0
komente
0

Rakord kuzhine me çelik inox me cilësi të lartë, rubinet kuzhine ARCORA me dorezë të vetme me cilësi të mirë dhe kurseni para, dorëzim të shpejtë, garanci tre vjeçare!

i pasëm shportë

Krahasuar me rubinetat tradicionale të banjës, rubinetat tërheqës 2320201B kanë avantazhin e të qenit në gjendje të tërheqin, të cilat zakonisht mund të tërheqin 40-60cm, gjë që rrit zonën e skuqjes, të tilla si qoshet që nuk mund të lahen nga lavamani dhe mund të lahet lehtë; Easyshtë e lehtë të nxirrni dhe lani flokët.

Përshkrim i produktit:

Përdorimi universal: rubineti për lavaman ose lavaman mund të vendoset për banjë dhe kuzhinë, hark i lartë dhe rrotullime 360 ​​shkallë janë të përshtatshme për lavamanë të dyfishtë nëse kryeni shumë funksione

Rakord profesional bashkëkohor me cilësi të lartë: fundi i zi, i veçantë dhe i përjetshëm, mund t'i rezistojë gërvishtjeve dhe ndryshkut të përditshëm, grykës prej çeliku të pandryshkshëm dhe trupit metalik të zinkut, i fortë dhe i qëndrueshëm, i përsosur për shtëpi, banjë, kuzhinë kuzhinë, hotel, restorant, apartament, shtëpi me qira etj.

Komponentët e cilësisë: tubi konvencional i ujit amerikan tucan përmes tekstit të sigurisë, valvolave ​​kundër pikimit dhe veshjes së brendshme të gypave pa plumb për të siguruar ujë të shëndetshëm, i gjithë hardueri i instalimit është çelik

Ende nuk ka komente.

shportë

X

Shfletimi i historisë

X
A DONI KUPON 10%?
Regjistrohuni në listën tonë për të ditur i pari për koleksionet e reja dhe për të marrë oferta ekskluzive
    Merrni 10% zbritjen time
    Jo faleminderit, preferoj të paguaj çmimin e plotë.