ARCORA çezmat e mikserit të legenit të vetëm leckë rrotulluese nikel i krehur

64.99
Shitur:
0
komente
0

Prezantimi i rubinetave të tualetit
Përfundimi i zi i zi matte: Parandalon korrozionin dhe ndryshkjen me përdorim të rregullt.
E thjeshtë për tu instaluar: Konfigurimi me një vrimë për instalim pa mundim.
E thjeshtë për t’u përdorur: një dorezë për kontroll të thjeshtë të ujit të ftohtë dhe të nxehtë.

i pasëm shportë

Kjo rubinet lavamani banjo 1 2320201 ka shumë përparësi, kursen ujë dhe ka një dizajn të bukur, mund të thuhet se është rekomandimi kryesor në rubinetat e kuzhinës dhe banjës.

Përshkrim i produktit:

Rubinet lavamani ose legeni për instalimin e 1 vrimës; Lartësia: 11 "; Arritja e grykës: 7 ”; Madhësia e vrimës: 1,4 "(Ju lutemi vlerësoni dimensionet tuaja të vrimës para se të porosisni).
Tualeti dhe rubineti i banjës: Rubineti për lavaman ose lavaman, mund të përdoret për banjë dhe kuzhinë, harku më i lartë dhe rrotullimi 360 gradë është i përshtatshëm për lavamanët e dyfishtë pasi të keni kryer funksione të shumta.

Rubineti i kuzhinës prej çeliku të pandryshkshëm të nikelit: Mund t’i rezistojë gërvishtjeve dhe ndryshkut të përditshëm, grykës së çelikut dhe trupit të zinkut, i fortë dhe i qëndrueshëm, i përsosur për shtëpi, banjë, kuzhinë, hotel , restoranti, banesa, shtëpia me qira, etj.

Harduer cilësor: tub uji tucai në Amerikën konvencionale përmes tekstit të sigurisë, valvolave ​​kundër pikimit dhe sipërfaqes së brendshme të gypit pa plumb për të siguruar ujë të shëndetshëm, i gjithë materiali i instalimit është çelik i mirë, pa pikim dhe pa rrjedhje

GARANCI JETIFSORE me MB SSHTETJEN E KLIENTIT: E mbuluar nga një garanci 90 ditë kthim falas dhe e përjetshme!

Ende nuk ka komente.

shportë

X

Shfletimi i historisë

X
A DONI KUPON 10%?
Regjistrohuni në listën tonë për të ditur i pari për koleksionet e reja dhe për të marrë oferta ekskluzive
    Merrni 10% zbritjen time
    Jo faleminderit, preferoj të paguaj çmimin e plotë.