Sistemi i dushit, dush me shumë funksione me temperaturë konstante, 360 × 500 mm, reshje shiu, çelik inox 304, dush dore, set dushi shiu

985.99
Shitur:
0
komente
0

Përshkrimet e produkteve
Ngjyra: Hm-836009-fba
Detaje teknike të kokës së dushit

Funksioni: modaliteti i përzier / shi / ujëvarë

Përmasat e kokës së dushit: 20 × 14 inç (500 * 360 mm)

Lloji i instalimit: dush tavan

Lartësia e instalimit: 2400 mm

Drita LED e mundësuar nga adaptori: hyrja 90-250V AC, dalja: 12V DC

Karakteristikat e formës: drejtkëndësh

Karakteristikat e ndriçimit LED: 4 PC ndriçim LED

Materiali: çelik inox SUS 304

Trajtimi i sipërfaqes së dushit: pasqyra ka përfunduar

Fije hyrëse / dalëse: G1 / 2 "

Shkalla e rrjedhës: 2 GPM për shirat, 4 GPM për ujëvarat

Presioni i ujit: 0,2-0,5 Mpa (presioni i ujit varet nga presioni i ujit në shtëpinë tuaj)

Detaje teknike të mikserit

Lloji i instalimit: i montuar në mur

Lloji i kontrollit të ujit të nxehtë / të ftohtë: kontroll automatik i termostatit

Materiali: bronzi

Trajtimi i sipërfaqes së mikserit: përfundimi i kromit

Materiali kryesor i valvulës: Qeramike

Fije hyrëse / dalëse: G1 / 2 "

Përmasat: 15 x 5,12 "(382 x 130 mm)

Detaje teknike të kokës së dushit të mbajtur me dorë

Përfshihet tubi çelik inox SUS 304

Lloji i instalimit: i montuar në mur

Përmasat: 7,9 * 1,4 * 0,6 inç (200 * 35 * 15 mm)

Rrjedhja e ujit: 2 GPM

Paketa përfshin

1 × 1 kokë dushi

Kontrolli i mikserit të dushit 1 × 1

1 × 1 dush dore

1 × 1 gete dushi

Kllapa mbajtëse dushi 1 1

Pesha: 16 kg (35,27 lbs)

Përmasat: 43 x 73 x 60 (16,93 x 28,74 x 23,62 inç)

i pasëm shportë

♔ Karakteristikat: Ky është një dush LED me temperaturë konstante. Kjo vaskë dhe dush shirit përmban një kokë LED të rregullueshme të dushit dhe një dorezë të lehtë për t’u përdorur. Kombinoni këtë shtresë me një valvul të barazimit të presionit Rite-Temp që ruan temperaturën e dëshiruar të ujit me luhatjet e presionit.
♔ Funksioni: Ky panel dushi ka tre mënyra: mënyra e shiut, mënyra e ujëvarave dhe mënyra e përzier. Mund të provoni të bini shi në dush. Në shtëpi mund të shijoni një masazh natyral me ujëvarë. Ju mund të shijoni mirëqenie, sauna, masazh, lehtësim të stresit dhe punë nga shtëpia.
♔ Ky është një set LED dushi me një kuti të integruar. Shtegu i kullimit të ujit: shi, dush. Çelësi i termostatit është bërë prej bakri, ka një kuti të integruar, instalim të përshtatshëm. Riparimi nuk shkatërron muret. Temperatura mund të mbahet në 38 gradë. Shmangni nxehtësinë dhe të ftohtin për të shmangur djegiet.
T TEKNOLOGJI UNIKE: Sistemi i dushit termostatik është një valvul dushi me performancë të lartë me 7-9 l / min. 7 shtresa të reja teknologjike të veshjes së galvanizuar për të parandaluar ndryshkjen. Fëmijët më të rritur dhe gratë shtatzëna mund ta përdorin atë. Kjo kokë dushi mund të ndiejë ndjenjën e vërtetë të shiut si dhe masazhin e trupit SPA për të lehtësuar lodhjen dhe stresin. Choiceshtë zgjedhja juaj më e mirë, një vendim për të shijuar jetën.
♔ GARANCI - 10 vjet garanci për pjesën kryesore, 1 vit garanci për dritën LED dhe zorrën e dushit! Nëse keni ndonjë problem cilësor, ju lutemi na kontaktoni

Ende nuk ka komente.

shportë

X
A DONI KUPON 10%?
Regjistrohuni në listën tonë për të ditur i pari për koleksionet e reja dhe për të marrë oferta ekskluzive
    Merrni 10% zbritjen time
    Jo faleminderit, preferoj të paguaj çmimin e plotë.