Sistemi i dushit, Dush me temperaturë konstante shumëfunksionale, 360 × 500 mm, reshje shiu, çelik inox 304, dush dore, set dushi shiu

719.99
Shitur:
0
komente
0

Lloji: rubineta për vaskë dhe dush

Lloji i rregullatorit të ujit të nxehtë / të ftohtë: Komplet miksera automatike termostatike.

Stili: modern

Funksioni: masazh i avionit trupor dhe avion manual

Lloji i montimit: montimi në mur

Lloji: mbështetje e fortë.

Fije hyrëse / dalëse: G1 / 2 "

Rrjedhja e ujit: 2 GPM për dush dore, 9 GPM për avionë vaske

Presioni i ujit: 0,2-0,5 MPa

Dush dore: bronzi i kromuar

Detajet teknike të mikserit:

UmNumri i dorezave: 3 doreza.

Type Lloji i montimit: montimi në mur.

Type Lloji i kontrollit të ujit të nxehtë / të ftohtë: kontroll automatik i termostatit.

Material Materiali thelbësor i valvulës: qeramike.

Treatment Trajtimi sipërfaqësor i mikserit: krom.

Thread Fije femërore: G1 / 2 inç

UnctionFunksioni: 3 mënyra.

❃ Përmasat: 130 x 380 mm.

❃ Materiali: bronzi.

Detajet teknike të kokës së dushit:

Dimensions Përmasat e kokës së dushit: drejtkëndëshe 500 x 360 mm.

❃Instalimi: dush tavani.

Power Fuqia LED: Drita LED mundësohet nga një adaptor. Përshtatësi: 90-240 hyrje AC, dalja: 12 V DC.

InFinish: krom.

Properties Karakteristikat e formës: Drejtkëndëshe.

Features Karakteristikat e ndriçimit LED: 6 drita shumëngjyrëshe LED.

❃ Funksionet: reshje, ujëvarë, perde uji.

❃ Materiali: SUS 304.

Thread Fije femërore: G1 / 2 inç

❃ Materiali: SUS 304.

Rate Shkalla e rrjedhës: 3 GPM e shiut.

i pasëm shportë

Ky është një set dush LED i ndriçuar me një telekomandë dixhitale me ekran me prekje.
Dalja e ujit: shi, hundë trupi 4 inç, dush dore. Çelësi termik është bërë me të gjithë materialin e bakrit.
Temperatura mund të mbahet në 38 gradë për të shmangur nxehtësinë dhe të ftohtin për të parandaluar djegiet. Të moshuarit, fëmijët dhe gratë shtatzëna mund ta përdorin atë.
Telekomanda mund të kontrollojë ngjyrën e dritës. Thjesht shtypni butonin dhe ndryshoni ngjyrën që dëshironi.
Kjo kokë dushi mund të ketë një përvojë vërtet me shi, dhe një trup dushi 3 inç 3 copë masazhon trupin tuaj për të lehtësuar lodhjen dhe stresin. Choiceshtë zgjedhja juaj më e mirë për të shijuar jetën.

Ende nuk ka komente.

shportë

X

Shfletimi i historisë

X
A DONI KUPON 10%?
Regjistrohuni në listën tonë për të ditur i pari për koleksionet e reja dhe për të marrë oferta ekskluzive
    Merrni 10% zbritjen time
    Jo faleminderit, preferoj të paguaj çmimin e plotë.