4 funksione Sistemi i dushit me temperaturë konstante RGB dush, set dush shiu 600 × 800 mm me, avion spa, shi, çelik inox 304, rubinet dushi, dush dore

1,999.99
Shitur:
0
komente
0

Emri i markës: hm

Trajtimi sipërfaqësor: i lëmuar

Karakteristikë: dritë LED

Karakteristikë: Valvola termostatike

Modaliteti i kontrollit të ujit të ftohtë / të nxehtë: kontroll automatik i termostatit

Lloji: Version i fiksuar rrotullues

Numri i Modelit: HM-868001

Materiali kryesor i valvulës: Qeramike

Stili: bashkëkohor

Përfundimi i sipërfaqes: çelik inox

Numri i dorezave: Gjashtë doreza

Dush shiu LED Funksioni 1: Reshjet

Fucntion 2 Kreu dushi: Ujëvara e masazhit

Funksioni i vendosur i dushit me shi të madh LED 3: Modaliteti i perdes së shiut

Set LED dushi Fucntion 4 :: Mjegull SPA

5 Funksioni LED i Dushit :: Ujvarë + Shi + Perde Shiu + Modaliteti i Mjegullës SPA

Funksioni 6 Set dushi për rakordin e banjës

Seti i dushit për shi Funksioni 7 :: Shpërndarja e ujit dhe energjisë elektrike, më e sigurt

Pajisjet LED të banjës dhe dushit që ndryshojnë ngjyrën: telekomandë

Rrjedhja e ujit të dushit të shiut: 10-60L / min

Lloji i rubinetit të banjës dhe dushit: Komplete dushi

i pasëm shportë

Përdorimi i një dushi të vogël mund të mos ju lejojë të bëni banjë me familjen tuaj. Ky dush i madh me kulm kompenson çdo mangësi. Ju mund ta shijoni këtë moment me të dashurin tuaj ose me fëmijën tuaj. Isshtë ideale për të gjithë. Merrni lodhjen nga dita juaj.
Shtë një dush shumëfunksional me mikser termostatik. Karakteristikat: ujëvarë, shi, kolonë uji flluskë, mjegull SPA, etj. Në çast i jep dushit tuaj një pamje luksoze, si në një hotel luksoz ose banjë. Ajo ofron rrjedhje fantastike të ujit dhe një përvojë të këndshme. Elegantshtë elegante dhe e fuqishme me performancë të shkëlqyeshme në presion të lartë ose të ulët të ujit.
Mund të provoni shiun e vërtetë ndërsa bëni dush. Ju mund të shijoni masazhin natyral të ujëvarave në shtëpi. Ju mund të shijoni banjën, saunën, masazhin, lehtësimin e stresit dhe punën nga shtëpia falas. Choiceshtë zgjedhja më e mirë dhe është zgjedhja për të shijuar jetën.
Sistemi termostatik i dushit është një rubinet dushi me rrjedhë të lartë, 10-60L / min. Instalimi i tavanit Teknologjia e re e veshjes elektrolitike anti-ndryshk nuk do të ndryshket kurrë. Të moshuarit dhe gratë shtatzëna mund ta përdorin atë. Plotësoni standardin kombëtar të plumbit, nuk do të dëmtojë shëndetin e njeriut. Lehtë për tu instaluar Ne do t'ju ofrojmë udhëzime instalimi.
M hm produkt unik pas shitjes - 10 vjet garanci e produktit, nëse produkti ka ndonjë problem cilësor ose nuk e instaloni, mund të na kontaktoni në çdo kohë, ne do ta zgjidhim problemin menjëherë. Ne kemi një ekip të fortë të shërbimit ndaj klientit për t'ju ndihmuar të zgjidhni çdo problem dhe t'ju japë një përvojë më të mirë të blerjes.

Ende nuk ka komente.

shportë

X
A DONI KUPON 10%?
Regjistrohuni në listën tonë për të ditur i pari për koleksionet e reja dhe për të marrë oferta ekskluzive
    Merrni 10% zbritjen time
    Jo faleminderit, preferoj të paguaj çmimin e plotë.