Muzikë Sisteme Dushi LED 5 Funksioni Valvul dushi i nxehtë dhe i ftohtë

€975.99
Shitur:
0
komente
0

Termostat  Sistemi i dushit Ă«shtĂ« i paravendosur pĂ«r temperaturĂ«n e ujit nĂ« 38 ° C duke pĂ«rdorur njĂ« buton bllokimi, duke mos lejuar qĂ« fĂ«mijĂ«t tĂ« digjen vetĂ«.

Dorëzoj në

i pasëm shportë

🛀 Termostat  Sistemi i dushit Ă«shtĂ« i paravendosur pĂ«r temperaturĂ«n e ujit nĂ« 38 ° C duke pĂ«rdorur njĂ« buton bllokimi, duke mos lejuar qĂ« fĂ«mijĂ«t tĂ« digjen vetĂ«. Sistemi i dushit Ă«shtĂ« i paravendosur nĂ« temperaturĂ«n e ujit prej 38 ° C duke pĂ«rdorur butonin e kyçjes, i cili parandalon fĂ«mijĂ«t tĂ« digjen vetĂ«. Temperatura standarde e ujit Ă«shtĂ« 38 ° C dhe mund tĂ« rregullohet.
🛀 Funksioni control Kontroll WIFI i telefonit celular  Luajtja e muzikĂ«s Bluetooth  64 rregullueshme temperatura e ngjyrave tĂ« ndryshme. Mund tĂ« provoni shi tĂ« vĂ«rtetĂ«, mund tĂ« bĂ«ni masazh natyral tĂ« ujĂ«varave, llak spa dhe masazh shiu nĂ« shtĂ«pi, gjithashtu mund tĂ« dĂ«gjoni muzikĂ«n tuaj tĂ« preferuar kur laheni, zvogĂ«loni stresin dhe lehtĂ«soni lĂ«vizjen. NjĂ« ditĂ«. Kjo Ă«shtĂ« zgjedhja mĂ« e mirĂ« dhe Ă«shtĂ« zgjedhja PĂ«r tĂ« shijuar jetĂ«n.
🛀 PCRFSHIR: Termostat dushi prej bronzi Dush me shi LED me 5 funksione 400 d 400 mm dush dush dore er PĂ«rzierĂ«s dushi support MbĂ«shtetĂ«se dushi, 1,5 m çorape dushi accessories AksesorĂ« montimi instructions UdhĂ«zime instalimi  UdhĂ«zime pĂ«rdorimi.
EC TEKNOLOGJI UNIKE: Sistemi i dushit termostatik është një valvul dushi me performancë të lartë me 7-9 l / min. 7 shtresa të reja shtrese elektrolitike teknologjike për të parandaluar ndryshkjen. Fëmijët më të rritur dhe gratë shtatzëna mund ta përdorin atë. Kjo kokë dushi mund të ndiejë ndjenjën e vërtetë të shiut, si dhe masazhin e trupit SPA, lehtësimin e lodhjes dhe stresit. Choiceshtë zgjedhja juaj më e mirë, një vendim për të shijuar jetën.
♔ GARANCI - 10 vjet garanci pĂ«r pjesĂ«n kryesore, 1 vit garanci pĂ«r dritĂ«n LED dhe zorrĂ«n e dushit! NĂ«se keni ndonjĂ« problem cilĂ«sor, ju lutemi na kontaktoni

♛ Pse tĂ« zgjidhni sistemin e dushit termostatik hm?

🛀38 system Sistemi termostatik i dushit, temperatura e ujit Ă«shtĂ« paravendosur nĂ« 38 ° C duke pĂ«rdorur njĂ« buton kyçje, duke mos lejuar qĂ« fĂ«mijĂ«t tĂ« digjen vetĂ«.

Temperatura standarde e ujit është 38 ° C dhe mund të rregullohet.

Control Kontrolli WIFI i telefonit celular MbĂ«shtetni iOS dhe Android Luajtja e muzikĂ«s Bluetooth  64 rregullueshme temperatura e ngjyrave tĂ« ndryshme.

Mund të provoni shi të vërtetë, mund të bëni masazh natyral të ujëvarave, llak spa dhe masazh shiu në shtëpi.

Funksionet 5 Dush LED shiu 400 x 400MM: masazh ujëvarë dhe avion spa dhe masazh shiu, mund të ndërrohen dhe kombinohen lirshëm.

Detail Detaje teknike të sistemit të dushit termostatik:

Emri i markës: hm

Forma e dushit: katror

Lartësia e rregullueshme: po

Përfundimi i sipërfaqes: krom

Materiali: bronzi

Numri i Modelit: HM-B840010-MU

Koka e dushit muzikor: dush muzikor

Koka e dushit me muzikë LED: muzikë me dush

Dush sistemi muzikor: perde dushi muzikor

Perde dushi muzikor: Koka dushi muzikore

Muzikant dushi: muzikë dushi në tualet

Radio dushi muzikor: Set muzikor dushi

Dush me muzikë: dush i lehtë me muzikë

Koka e dushit me muzikë: Koka e dushit me ndriçim muzikor LED

Set dushi muzikor për kafshë bebe: Koka e dushit

Dush: kapak dushi

Ende nuk ka komente.

shportë

X
A DONI KUPON 10%?
Regjistrohuni në listën tonë për të ditur i pari për koleksionet e reja dhe për të marrë oferta ekskluzive
    Merrni 10% zbritjen time
    Jo faleminderit, preferoj të paguaj çmimin e plotë.