Koka spërkatëse zëvendësuese ARCORA për rakord kuzhine për lidhës mashkullor G1 / 2

9.99
Shitur:
0
komente
0

Zgjedhjet e Spërkatjes - Kjo kokë llak lavamanesh kuzhine rrëshqitëse, e tërheqshme ofron zgjedhje të gjera dhe me shpejtësi rrjedhjeje llak.

i pasëm shportë

Prezantimi i Smart Spray, një koka e re spërkatëse universale H5003 me tërheqje e projektuar për tu instaluar lehtësisht në rubinetin tuaj ekzistues të kuzhinës. Ajo përmban një plan urbanistik me shije ergonomike me dy alternativa 1,5 gpm për kursimin e ujit të avionëve të gjerë, me shpejtësi rrjedhjeje.

Vini re para blerjes: ky zëvendësim i kokës së rubinetit të kuzhinës është vetëm për lidhësin g1 / 2 (mashkull) (rreth 2 cm ose 0,8 inç), jo npt, jo universal Cilësi e lartë: koka e spërkatjes së kuzhina është e ndërtuar prej plastike të klasës inxhinierike (ABS) dhe gjithashtu aeratori i mbledhur neoperl, mund të përdoret për një kohë mjaft të gjatë gjatë përdorimit të përditshëm, përfundimi i nikelit të krehur është i qëndrueshëm ndaj ndryshkut pa gjurmë gishtash.

3-Stili i Qëllimit: Uji me rrjedhë të vazhdueshme siguron një rrjedhje të butë, të butë, pa spërkatje; uji me spërkatje mund të lajë frutat ose perimet me një llak të butë, pa spërkatje, pa dëmtuar; Stili i ujit të tehut Aqua / stili i tehut të pastrimit mund të pastrojë lavamanin tuaj lehtë dhe shpejt me një forcë të fuqishme.

E thjeshtë për t’u pastruar: Ajrosësi ABS me cilësi të lartë mund të hiqet lehtë me një monedhë, pa ujë të fortë ose peshore, mbajeni me ujë dhe jetë të rregullt

Garanci, shërbim ndaj klientit: 2 vjet garanci dhe shërbim ndaj klientit. Ajo mbulohet nga kthimi falas 90 ditor.

Ende nuk ka komente.

shportë

X

Shfletimi i historisë

X
A DONI KUPON 10%?
Regjistrohuni në listën tonë për të ditur i pari për koleksionet e reja dhe për të marrë oferta ekskluzive
    Merrni 10% zbritjen time
    Jo faleminderit, preferoj të paguaj çmimin e plotë.