Nikel i krehur Kreu i spërkatës ARCORA G1 / 2

9.99
Shitur:
0
komente
0

Përmbledhje e kokës së llakut të kuzhinës: Spërkatës i teknologjisë së nikelit të krehur që përmban përfundimin e nikelit të krehur PVD me thellësi të veshjes së nikelit prej 10,0 μm, e cila mund të jetë 5,0 μm në përgjithësi, që kërkojnë më pak pastrim dhe shkëlqejnë më shumë duke iu rezistuar njollave të ujit, gjurmëve të gishtave dhe duke u venitur.

i pasëm shportë

Njoftim para blerjes: kjo kokë llak 2660003 është vetëm për lidhësin G1 / 2 (Mashkull) (rreth 2 cm ose 0,8 inç), jo npt, jo universal Cilësi e lartë: Koka e llakut të rubinetit të kuzhinës është E ndërtuar nga plastika e shkallës inxhinierike (abs), si dhe aeratori i mbledhur neoperl, mund të përdoret për një kohë gjatë përdorimit të përditshëm, përfundimi i nikelit i krehur është i qëndrueshëm ndaj ndryshkut pa gjurmë gishtash.

Dy mënyra funksionimi: uji me rrjedhje të vazhdueshme siguron një rrjedhje të qetë dhe të qetë, pa vijëzim; Uji me spërkatje mund të lajë frutat ose perimet me rrjedhje të butë, pa spërkatje pa dëmtime E thjeshtë për tu larë: Aeratori Premium ABS mund të pastrohet lehtësisht me gishtin tuaj, pa më shumë shkallë kokëfortë dhe ujë , i mban ujin dhe jetën të rregullt

Garanci, shërbim ndaj klientit: 2 vjet garanci dhe shërbim ndaj klientit. Ajo mbulohet nga kthimi falas 90 ditor.

Ende nuk ka komente.

shportë

X

Shfletimi i historisë

X
A DONI KUPON 10%?
Regjistrohuni në listën tonë për të ditur i pari për koleksionet e reja dhe për të marrë oferta ekskluzive
    Merrni 10% zbritjen time
    Jo faleminderit, preferoj të paguaj çmimin e plotë.